کینزی ولانسکی، مجروح شدن در لیگ قهرمانان قهرمانی، در روز دوشنبه خود در پست Instagram نشان داد که او پس از تلاش در سراسر زمین در فینال کوپا آمریکا، با پسر دوستش به زندان افتاده است.

Wolanski در ماه های اخیر در آخرین فصل لیگ قهرمانان در زمین شناسی و سرگرمی برای تبلیغ وبسایت بالغ که توسط دوست پسر وی Vital Zdorovetskiy تبلیغ می شود، مشهور شد. او نشان داد که جفت تلاش کرد تا این کار را دوباره انجام دهد و زمانی که برنامه آنها عقب مانده بود، لباس پوشیدند.

اینجا کلیک کنید برای پوشش ورزشی بیشتر

او می نویسد: "من قبول می کنم که کوپا آمریکا شما قطعا برنده شد اما ما یک جهنم از یک ماجراجویی تلاش کردیم." "به برزیل پرواز کرد، لباس پوشیدنی را پوشاند، آن را به صندلی های ما تبدیل کرد و آن را به ویتالیس بد بدل کرد – با 20 نگهبان برخورد کرد. ما خارج از زندان هستیم و در حال حاضر از زمان ما در برزیل لذت می بریم! "

از زمان قهرمانی لیگ قهرمانان، اینستاگرام Wolanski از حدود 250،000 طرفدار به بیش از 3 میلیون نفر افزایش یافته است.

لیگ استراکر KINSEY WOLANSKI می گوید که سرنوشت او 30 سالگی را ترک می کند

طبق گفته The Sun، مدل 22 ساله اعلام کرد که قهرمانی لیگ قهرمانان ممکن است هوشمندانه ترین حرکت حرفه ای او باشد.

او گفت: "تا زمانی که من 30 ساله هستم، می توانم پول کافی برای بازنشستگی در نظر بگیرم و در لیگ قهرمانان تنها به من کمک کند." "من قصد دارم برای ساختن نمایه من بیشتر از یک رگه بگذارم."

مهاجم زمین بازی را در طول بازی نهایی لیگ قهرمانان بین تاتنهام هاتسپور و لیورپول در ورزشگاه واندا متروپولیتانو در مادرید، شنبه، 1 ژوئن 2019، قطع می کند. (AP Photo / Manu Fernandez)

مهاجم زمین بازی را در طول بازی نهایی لیگ قهرمانان بین تاتنهام هاتسپور و لیورپول در ورزشگاه واندا متروپولیتانو در مادرید، شنبه، 1 ژوئن 2019، قطع می کند. (AP Photo / Manu Fernandez)

او همچنین ادعا کرد که پیام های مضحک خود را از بازیکنان که در فینال لیگ قهرمانان شرکت می کردند، دریافت کرد.

برای دریافت APP NEWS FOX، اینجا کلیک کنید

"من هیچ نامی را نشان نمی دهم، اما چند بازیکن لیورپول بعد از اینکه من بازی را ترک کردند، به من پیام های خنده دار خصوصی ارسال کردند. یک فرستاده برخی از قلب emojis و یکی دیگر از یک پیام گفت: "من شما را در بازی دیدم."