دولت ژاپن در حال برگزاری جلسات با محدوده مخفی برای تصمیم گیری در مورد نام عصر جدید برای Narohito امپراتور به زودی، شاهزاده تاج و تخت که تاج و تخت گل رز از پدرش مه 1 موفق خواهد شد.

امپراتور آکیییتو در روز 30 آوریل با عصبانیت خود از "هیزی" پایان می یابد.

دولت شینزو آبه، نخست وزیر بعدا دوشنبه نام حکومت یا "gengo" را برای سلطنت نروحیتو اعلام خواهد کرد.

یک ماه پیش از این سوئیچ اجازه می دهد که دولت، شرکت ها و سایر بخش ها بتوانند به تغییراتی که هنوز در بسیاری از بخش های جامعه ژاپن تاثیر می گذارند، حتی اگر سیستم اجباری نیست و امپراتور تحت قانون اساسی ژاپن پس از جنگ .

تحت قانون قانون نامگذاری زمان 1979، آبه یک هیئت متشکل از متخصصان ادبیات کلاسیک چینی و ژاپنی را برای نامگذاری دو تا پنج نام برای مقامات بلندپایه انتخاب کرد. اسامی باید معیارهای سختی را بدست آورند – آسان برای خواندن و نوشتن، اما معمولا و یا قبلا برای نام عصر استفاده نشده است.

رسانه های ژاپنی برای از بین بردن نام عصر جدید به دنبال نابودی هستند. شایعات شامل "Ankyu" است که از شخصیت چینی همانند نام خانوادگی Abe استفاده می کند، هر چند بعید است انتخاب شود.

روش انتخاب نام در اواسط ماه مارس آغاز شد، زمانی که یوشييد سگا، وزير کابينه، از چندين محقق شناسايی ناخواسته خواست نامزدهاي دو تا پنج عصر ناميد. Suga مشخص نکرده است که چگونه نام جدیدش را ارائه می دهد، اما اشاره کرد که او ممکن است پس از سقوط کایزو اوبوچی، که برای یادداشت برداری از خوشنویسی قاب «Heisei» در سال 1989 در اولین اعلامیه تلویزیونی نام عصر، به یاد می آید، اشاره کرد.

در حالی که شمار روزافزونی از ژاپن ترجیح می دهند که تقویم غربی بر سیستم ژاپنی در یک جامعه بسیار دیجیتال شده و جهانی شده باشد، نام عصر هنوز به طور گسترده ای در اسناد دولتی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. سالمندان اغلب از آن برای شناسایی نسل هایشان استفاده می کنند.

بحث در مورد و حدس زدن نام های دوران جدید به خاطر این است که این بار به عنوان تابو محسوب نمی شود، زیرا Akihito از بین می رود. تغییر نام دوره عصر نیز برای بسیاری از ژاپن ها زمان زیادی است که در دهه های آینده و آینده وارد می شود.

دوره Akihito از "Heisei"، که به معنی "دستیابی به صلح"، اولین بدون جنگ در تاریخ مدرن ژاپن بود، اما همچنین به عنوان سالهای از دست رفته از افت اقتصاد و بلایای طبیعی یاد می شود.

هاسیس نخستین نام دوره ای بود که توسط حکومت تحت قانون اساسی پس از جنگ تصمیم گرفت که امپراتور از قدرت سیاسی محروم شد و هیچ انتخابی نداشت. هیروهیتو سووزوکی، جامعه شناس دانشگاه دانشگاه Toyo، می گوید: "دولت، با دستکاری بسیار محرمانه و حساس این فرآیند، تأکید می کند که" امپراتور قدرت را در یک روش نامرئی و ظریف دارد. "

تغییر نام نام سه گانه باعث ایجاد کسب و کار برای خروجی و ورودی می شود. هر چیزی که "آخرین هیزی" نامیده می شود، هواداران Akihito را جذب می کند، در حالی که دیگران منتظر ارائه گواهینامه های ازدواج هستند یا ثبت نام های دیگر را تا زمان عصر جدید آغاز می کنند. تحلیلگران می گویند که تغییر دوره ای که تعطیلات "طلایی هفته" را تا روز 10 ماه مه به 10 روز گسترش می دهد، می تواند گردشگری و سایر هزینه های تفریحی را افزایش دهد.

___

پیروی از ماری یاماگوچی در https://www.twitter.com/mariyamaguchi