تظاهرات نخست وزیر برزیل در روز چهارشنبه به عنوان نخست وزیر ترسا مه برگزار شد و مخالفان اصلی کشور خواستار توافق نامه ای برای جلوگیری از خروج ناگهانی بریتانیا از اتحادیه اروپا در پایان هفته آینده شدند.

نخست وزیر در یک چهره ای که طرفداران حزب محافظه کار May از طرف حزب محافظه کار می خواست حزب محافظه کار May را ترک کند، به دنبال توافق با جرمی کوربین، رهبر حزب حزب چپ، پس از شکست سه بار برای کسب حمایت پارلمانی از قرارداد Brexit خود، به دنبال توافق بود.

ممکن است همچنین می گوید او از اتحادیه اروپا برای تأخیر بیشتر به تاریخ عزیمت بریتانیا – که قبلا آن را به تعویق اند، می خواهد برای جلوگیری از هرگونه تحقیرآمیز و اقتصادی که Brexit را بدون هیچ گونه معامله ای در 12 آوریل تحمل کند، از اتحادیه اروپا خواسته است. قانونگذاران صلح که تمایلی به حرف او برای آن ندارند، قانون منع شده که موجب می شود که اگر یک معامله بدون معامله صورت بگیرد، درخواست تعویق مهلت Brexit را بدهد.

"کشور نیاز به یک راه حل دارد، کشور شایستگی یک راه حل است، و این چیزی است که من در حال کار برای پیدا کردن،" می گفت: قانونگذاران قبل از دیدار با Corbyn در حدود دو ساعت.

پس از آن، هر دو دولت و کار این جلسه را "سازنده" نامیدند و گفتند که تیم های آنها مذاکرات بیشتری را در روز پنج شنبه برگزار می کنند.

دفتر می گوید که هر دو طرف نشان داده اند "انعطاف پذیری و تعهد به عدم اطمینان Brexit فعلی تا پایان".

کوربین، بیشتر خاموش، گفت: "جلسه مفید بود، اما غیرقابل قبول است."

او گفت: "تغییراتی که من انتظار داشتم تغییری نکردم."

تغییر ماه مه او را ترک کرد و بین محافظهکاران خشمگین که او را متهم به پرتاب Brexit کرده بود، و مخالفان کار ناپذیری از تغییر ناگهانی قلب او بودند.

پل سوینی، یکی از قانونگذاران کار، گفت که گسترش حماس به حزب او "نشان می دهد که ناامیدی او است."

در همین حال، محافظه کاران Pro-Brexit، خشمگین شده اند. دو وزیر جوانتر ترک کردند و قانونگذاران دیگر به شدت متهم به اعطای کوربیین سوسیالیستی در صندلی راننده Brexit کردند.

مذاکرات حزب چند جانبه – پس از تقریبا سه سال از پیروزی در مورد نسخه خود از معامله طلاق Brexit – در میان هشدارهای اتحادیه اروپا آمده است که خروج مخرب بدون برنامه روز به روز بیشتر شده است.

پس از آنکه قانونگذاران سه بار موافقت نامه ای را میان بلوک و ماه مه اواخر سال گذشته رد کردند، رهبران 27 کشور باقی مانده در اتحادیه اروپا، تاریخ اصلی مارس 29 Brexit را به تعویق انداختند و تا 12 آوریل انگلستان را برای تصویب معاهده طلاق یا ارائه یک طرح جدید یکی

تا کنون مجلس عوام موفق به یافتن اکثریت برای هر برنامه جایگزین نشد.

ژان کلود Juncker، رئیس جمهور کمیسیون اروپا، روز چهارشنبه گفت: "هیچ معامله ای در 12 آوریل در نیمه شب به نظر می رسد و احتمالا بیشتر خواهد شد، و افزود که این اختلال را برای شهروندان و مشاغل اتحادیه اروپا ایجاد می کند، اما آسیب های اقتصادی بسیار بدتر برای بریتانیا است.

پن مسوویچی، معاون اتحادیه اروپا، گفت که "برداشت بدون قرارداد" به معنای خطوط طولانی در مرزها و سردرد های کاغذی برای بررسی گمرکی در 11000 وسیله نقلیه است که روزانه وارد و بریتانیا را ترک می کنند.

مارک کارنی، فرماندار بانک مرکزی، هشدار داد که اگر چه بریتانیا و اتحادیه اروپا هر دو می خواستند از Brexit بدون قرارداد اجتناب کنند، اما به طور پیش فرض موقعیت قانونی باقی ماند، و خطر بریتانیا به طور تصادفی از بین رفت و هشدار بالا بود.

کارنی به خبرگزاری آسمان گفت که سیاستمداران طرفدار دموکراسی که ادعا می کنند چنین شرایطی می تواند اداره شود، «بی معنی مطلق» است.

محور ماه مه در برابر کار، بریتانیا را نسبت به Brexit خنک تر از آن چیزی که او از زمان رای گیری در انگلیس در ماه ژوئن 2016 تصمیم گرفته است تا از اتحادیه اروپا دفاع کند، حمایت می کند. کار می کند که U.K. در اتحادیه گمرکی اتحادیه اروپا – یک منطقه تجاری است که تعرفه های مشترک را برای واردات به بلوک در حالی که اجازه تجارت آزاد کالا در حال حرکت بین کشورهای عضو تعریف می شود.

ممکن است همیشه این را تصدیق کند، گفت که توانایی انگلیس برای ایجاد یک سیاست تجاری مستقل را محدود خواهد کرد.

تصمیم ماه مه برای مذاکره با Corbyn برای محافظه کاران و کارگران خطرناک است و می تواند بر تقسیم بریکیت که از طریق هر دو طرف اجرا می شود، گسترش یابد.

کار رسما متعهد به تصویب تصمیم رای دهندگان برای ترک اتحادیه اروپا است، اما بسیاری از قانونگذاران حزب می خواهند یک رفراندوم جدید که می تواند انگلیس را در بلوک حفظ کند. اگر حزب به طور جدی به خروج U.K. کمک کند، عصبانی خواهند شد.

در همین حال، حرکت می May از محافظه کاران طرفدار برکسیت خشمگین شده است که می گویند که انگلیس باید با اتحادیه اروپا از تعطیلات پاک شود تا کنترل قوانین و سیاست های تجاری خود را بگیرد.

بوریس جانسون، وزیر امور خارجه سابق، گفت Brexit "به نقطه فروپاشی تبدیل شده است".

نیجر آدامز، وزیر ویلز، از مقام خود خارج شد، انتقاد از ماه مه برای جستجوی معامله با "یک مارکسیست که هرگز در زندگی سیاسی خود هرگز منافع انگلیس را نداشته است"، اشاره به کوربین، چپ گرا است.

او به دنبال وزیر جوان Brexit کریس هیتون هریس بود که در نامه استعفای خود گفت که دولت "باید به نتیجه رفراندوم 2016 احترام گذاشت" و در روز 29 مارس اتحادیه اروپا را ترک کرد.

در همین حال، قانون گذاران طرفدار اتحادیه اروپا در مذاکرات میان مه و کوربین موفق نشدند. مجلس عوام در روز چهارشنبه تصویب یک لایحه برای اطمینان از مه می تواند به عقب بر او وعده به دنبال به تاخیر بیفتد به جای Brexit به جای اجازه دهد که انگلیس از بلوک بیرون برود.

این لایحه، مورد بحث و تصویب در یک روز، مجبور می شود به منظور گسترش فرایند Brexit فراتر از 12 آوریل، به منظور جلوگیری از خروج بدون معامله. در انعکاس این که چگونه قانونگذاران بیش از Brexit تقسیم شده اند، آن را با یک رای، 313-312 به تصویب رسید.

این لایحه هنوز به تصویب مجلس نمایندگان مجلس، مجلس نمایندگان انتخاب نشده است – احتمالا در روز پنج شنبه. و اتحادیه اروپا مجبور به به تأخیر انداختن Brexit نیست.

رهبران اتحادیه اروپا، خسته از سیرک Brexit کامل، به آرامی به تلاش May برای روابط نزدیک خوش آمدید.

آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان، گفت که او تا ساعت آخر کار می کند تا Brexit را به طور مرتب تضمین کند، اما تاکید کرد که "این راه حل ها باید در بریتانیا به بالاترین حد برسد."

برای دریافت APP NEWS FOX، اینجا کلیک کنید

ملودرام سیاسی تلویزیونی بریتانیا در باره Brexit – با هفته های مباحث پرشور، رأی های ضعیف و بحران های به ظاهر بی پایان – رهبران اتحادیه اروپا را خسته و متزلزل کرده است، اما مجذوب آن نیز شده است.

هماهنگ کننده Brexit اتحادیه اروپا، Guy Verhofstadt، به شوخی گفت که "جلسات در مجلس عوام تبدیل شده است محبوب تر از مسابقات در لیگ برتر".

او گفت: "مشکل این است که همیشه در مجلس عوام قرعه کشی است."