یک مرد استرالیایی متهم به انفجار یک ماشین زن و شوهر پس از آن که ادعا شده بود در حالی که او در یک مک دونالد در ماه فوریه گفته می شود.

رایان شارپ، 33 ساله از منطقه ایلاراارا و شریک 31 ساله اش، به مدت شش هفته پس از اختلال در اتصال سریع غذا، زخمی و زخمی شدند. این زن و شوهر ادعا در شرکای مرد در زمان رانندگی پس از او نزدیک به وسیله نقلیه خود را بیدار شد. شارپ در زمان حادثه حضور نداشت، اما زن این زن را به پلیس گزارش داد و شماره پلاک خود را نوشت.

سنتور استراليايی به خاطر آدم ربایی موصل سانسور شده است

پس از شکایت ادعا شد، شارپ تصمیم گرفت که به زوج بازگردد. پلیس اعلام کرد که "اختلافات نسبتا جزئی" منجر به "کمپین خشونت ناشی از شکایت" شده است. Sky News گزارش داد که او ادعا یک "بمب خودرو پیشرفته" را در فورد ردوئو در تاریخ 5 مارس منفجر کرد.

مایکل مک لین، کارشناس امور خارجه گفت: "کار انجام شده توسط این مرد برای شناسایی جایی که قربانی زندگی می کرد کاملا هوشمندانه و هدف خاصی را نشان داد."

مرد آستلین، پس از خرید دو بلیط به طور تصادفی، 33 میلیون دلار در بطری برده است

پلیس می گوید که این دستگاه قدرتمند می تواند در صورتی که در خودرو قرار داشته باشد، مجروح و یا کشته شود.

شارپ و همسرش سه شنبه دستگیر شدند و مقامات "لوله بمب، هواپیماهای بدون سرنشین و باتوم را در حالی که در جستجوی اتومبیل و خانه خود بودند" را دستگیر کردند.

شارپ با "دو مورد استفاده از سرویس حمل و نقل برای تهدید صدمه جدی، با استفاده از خدمات حمل و نقل برای تهدید به کشتن، از بین بردن یا آسیب رساندن به اموال، قرار دادن یک انفجار در خودرو با قصد آسیب زدن، تهدید به ایجاد صدمه به یک فرد برای شهادت دادن و دو نفر از داشتن یا استفاده از سلاح ممنوعه بدون اجازه "، خبر داد. او در دادگاه ظاهر شد اما برای وثیقه درخواستی نداشت.

اینجا را کلیک کنید برای APP NEWS FOX

شریک او متهم به "داشتن لوازم جانبی برای آسیب رساندن به اموال و سرقت یا تهدید".