یک نماینده کنگره مکزیک از ایالت پوئبلا گفت که اگر زنان نمی خواهند باردار شوند، باید "قبل از گسترش پاهای شما فکر کنند".

اظهار نظر هکتور آلونسو گرانادوس که در طی یک مصاحبه تلویزیونی اینترنتی ارائه شده است، توسط گروه های زنان و برخی از اعضای حزب سیاسی خود، جنبش ملی بازسازی (MORENA)، به عنوان غم انگیز، مورد ستایش قرار گرفته است. رهبران MORENA به دنبال حذف Granados، که به عنوان یک مخالف صوتی سقط جنین شناخته می شود، از پست خود است.

بحث در مورد اینکه آیا سقط جنین را به قتل رسانده است، بحث در دولت وجود دارد. Granados می گوید که جنین یک فرد در 10 هفته است.

پرزیدنت مکزیک در انتظار پیامدهای مثبت "در مورد مهاجرت از جلسات ایالات متحده و مکزیک

"چرا آنها نمی فهمند که آنها از دولت، مالیات دهندگان می خواهند که مسئولیت فعالیت جنسی غیر مسئولانه خود را داشته باشند؟" گرانادو در مصاحبه گفت: با توجه به مکزیک نیوز روزانه.

هکتور ادواردو آلونسو گرانادوس

هکتور ادواردو آلونسو گرانادوس

قوانین پوئبلا برای پیگرد قانونی زنان که سقط جنین را پس از 12 هفته حاملگی دنبال می کنند. رئیس کمیسیون برابری جنسیت کنگره پوئبلا اصلاحاتی را پیشنهاد می کند که مجازات زنان را که از حداکثر مجازات یک ساله تا 3 تا 6 ماه و یا 300 روز خدمات اجتماعی محکوم شده اند، پایین می آورد.

گرانادو پس از انفجار، در ویدیویی که در صفحه فیس بوک خود منتشر کرده بود، گفت که او به دلیل عقب ماندگی و همچنین توجه به اظهاراتش دریافت شده است.

او گفت که او فقط به نقل از نظریاتی که شخص دیگری را شنیده است، "صرف نظر کردن" است.

TRUMP می گوید مکزیک "ابلهانه" از ایالات متحده AMID مذاکرات تاخیر

اما قانونگذاران دوبرابر نظر او نسبت به زنان بی ادعا در رابطه جنسی به چشم می خورد که انتظار می رود عواقب آن ناپدید شود و هزینه های مالیات دهندگان.

او گفت: "فمینیست ها پزشکان، پرستاران و غیره را می خواهند، پس از فعالیت جنسی غیر مسئولانه پرداخت می کنند."

گرانادوس گفت که او جنسیت نیست و گفت: "مادر، همسر، دختر، نوه."

برای دریافت APP NEWS FOX، اینجا کلیک کنید

قانونگذاران گفته اند که از استعفا نخواهند رفت و اظهار داشتند که او چهار بار انتخاب شده و مجوز عمومی برای انجام آن دارد.

Granados در ویدیوی فیس بوک گفت: "من طرفدار خدمات اجتماعی بوده ام، از اقدامات ضد فساد، من از مردم می خواهم که بر آن تمرکز کنند."

او گفت: "قوانین در حال حاضر اجازه می دهد سقط جنین در مورد تجاوز، خطر مرگ برای مادر یا نقص محصول است. "من با مجوز سقط جنین مخالف هستم".

مارتا سناتور مارتا لوسیا مایرر مارتین گرانادوس را به خاطر "فکر کردن قبل از اینکه او صحبت کند" تهاجم کرد.

به گفته هو، یک بخش از شیکاگو تریبون، "قطع وقوع حاملگی یک مسئله بهداشت عمومی است." "زنان به خاطر سقط جنین جان خود را از دست می دهند، و دولت مکزیک وظیفه تضمین و حفظ زندگی زنان و یکپارچگی است."