یک بمب که به عنوان یک کتاب مبادله شده بود، زمانی که سناتور مکزیک آن را روز چهارشنبه باز کرد، منفجر شد و باعث صدمات جزئی شد.

رسانه های محلی گزارش دادند که سن سیتلانی هرناندز، نماینده مکزیکو سیتی، چیزی را که در دفتر او در دفتر مرکزی مجلس سنا دیده می شود دریافت کرد

سناتور 29 ساله آن را حدود ساعت 7 بعدازظهر باز کرد چهارشنبه، منجر به انفجار خانگی شد، باعث سوختگی های سطحی شد.

TRUMP اعلام کرد که تاجیکستان علیه مکزیک استقرار دارد و 5 درصد آن تا زمانی که توقف مهاجران غیرقانونی است

مکزیک نیوز روزانه گزارش داد که هرناندز به یک بیمارستان منتقل شد، جایی که او برای آسیب های جزئی و استنشاق سیگار درمان می شد.

آندرس مانوئل لوپز اوبرادور، رئیس جمهور مکزیک، این حمله را محکوم کرد و گفت: این "بمب خانگی" است که "برای ایجاد صدمه" طراحی شده است. او گفت که دفتر دادستان تحقیق می کند.

در روز پنج شنبه، هرناندز که بخشی از حزب مورنا حزب لوپز اوبرادور است، به توییتر گفت که او خوب است و از بیمارستان آزاد شده است.

"من به طور کامل به تحقیقات آنها اعتماد دارم. هیچ گمانه زنی، هیچ ترس، هیچ مزاحم، "او در اسپانیایی نوشت. "امروز بیش از هر زمان دیگر تأیید میکنم که اعتقاداتم ثابت هستند و من همچنان به دلایل منفی که من همیشه همراه آنها هستم همراه هستم."

او ادامه داد: "خشونت قابل قبول است همه موارد است و ما همچنان به تلاش برای ریشه کن کردن آن در تمام اشکال آن ادامه خواهیم داد. من نصف زندگی ام را صرف وقت، عشق و هوش به جنبش صلح آمیز کردم. من به مسیر صلح اعتقاد دارم. "

او با یک پیام ساده به پایان رسید: "من نمی ترسم."

5 میلیون تن مهاجران در روز به طور غیرمجاز وارد ایالات متحده می شوند

ریکاردو مونرال، رهبر سنا ریاست جمهوری، این حادثه را "تماس بیدار" نامید تا امنیت داخلی را در دفاتر سناتورها تقویت کند.

وی گفت: "اقدامات محدود کننده ای برای تحویل و بازنگری بسته ها و کیسه ها وجود خواهد داشت." "این یک تماس بیدار است که ما نمیتوانیم نادیده بگیریم."

برای دریافت APP NEWS FOX، اینجا کلیک کنید

مونروال گفت هرناندز قبل از رویداد چهارشنبه هیچ گونه تهدیدی دریافت نکرده بود.

"او یک زن بسیار آرام از Iztapalapa است. او محترم، فعال و محترم است، "او گفت.