مسئولان گفتند که یکی از مقامات مشهور ایتالیایی که به نام "کاکائین پادشاه میلان" شناخته می شود از یک زندان در اروگوئه یکشنبه در حالی که انتظار داشت پس از گذراندن مدت یک دهه تحت نام غلط، در ایتالیا پس از زندگی در کشور آمریکای جنوبی، فرار کند، فرار کرد.

روچو مورابیتو، 52 ساله، روزنامه مستقل انگلیس، رهبر ادعایی رهبر "Ndrangheta"، بزرگترین گروه جرم و جنایت سازمان یافته ایتالیا و یکی از بزرگترین واردکنندگان کوکائین در آمریکای جنوبی بود.

FRANK CALI، BOSS FAMILY CRIMES GAMBINO REPUTED، FATALLY SHOT OUTSIDE STATEN ISLAND HOME: گزارش ها

وزارت داخله اروگوئه روز دوشنبه تأیید کرد که Morabito از یک سوراخ در سقف زندان مرکزی در اوروگوئه، مونته ویدئو با یک زندانی دیگر، فرار کرد و صاحبان یک مزرعه محلی را قبل از فرار از سرزمین های اشغال کرد.

FILE - در این عکس 3 سپتامبر 2017 عکس پلیس ایتالیا منتشر شد، یک مرد که توسط پلیس به عنوان مهاجم قدیمی مهاجم شناسایی شده است، پس از دستگیری در هتل در مونته ویدئو، اروگوئه، به نظر می رسد.

FILE – در این عکس 3 سپتامبر 2017 عکس پلیس ایتالیا منتشر شد، یک مرد که توسط پلیس به عنوان مهاجم قدیمی مهاجم شناسایی شده است، پس از دستگیری در هتل در مونته ویدئو، اروگوئه، به نظر می رسد.
(پلیس ایتالیا از طریق AP)

ماتئو سالوینی وزیر کشور ایتالیا به خبرگزاری سی.ان.ایز گفت که او پس از فرار "محکوم و جدی" فرار از زندان موراویتو، "خواهان توضیح فوری از دولت مونته ویدئوو" است. "Salvini گفت:" ما همچنان به تعقیب Morabito، در هر کجا که او، او را به عنوان زندانی او را به عنوان او سزاوار است. "

آسمان اخبار در هتل مونتوییدو در سال 2017 پس از 13 سال در اوروگوئه تحت نام جعلی دستگیر شد. او گفت که او از گذرنامه Brazillian استفاده کرد تا به عنوان یک کشاورز سویا و فروشنده املاک و مستغلات معرفی شود.

اینجا را کلیک کنید برای APP NEWS FOX

Morabito در ارتباط با انجمن مافیای، قاچاق مواد مخدر و دیگر جنایات جدی در ایتالیا در سال 1994، پس از اتمام معامله ای معادل 7.9 میلیون دلار برای واردات تقریبا یک تن کوکائین به ایتالیا محکوم شد. او پیش از آنکه مقامات او را در زندان بگذراند و از آن به مدت 23 سال قبل از بازداشت وی در سال 2017 فرار کرده بود، از کشور فرار کرد.