سازمان دیده بان حقوق بشر سازمان دیده بان حقوق بشر (HRW) پیدا کرده است، به همین علت که ساکنان موزامبیک ساحلی پس از طوفان گرمسیری ماه گذشته نابود می شوند، بسیاری از زنان که اموال خود را از دست داده اند، مجبور به تجدید نظر جنسی برای کمک به غذا هستند.

یک کارمند کمک رسانی گفت: "در برخی از روستاها، زنان و فرزندانشان برای هفته ها هیچ غذایی نداشته اند." "آنها هر کاری را برای غذا انجام می دهند، از جمله خوابیدن با مردان مسئول تامین مواد غذایی".

شمار قربانیان و کارگران کمک کننده به گروه مراقبتی گفتند که رهبران محلی محلی، بعضی از آنها با دولت ارتباط دارند و خواستار این هستند که زنان آسیب پذیر بدون پول به پرداخت رشوه مبادرت به انجام اقدامات جنسی برای به دست آوردن نام آنها در لیست های توزیع غذا کنند.

لباس زنانه FLEEING VENEZUELA SELL HAIR، شیر تغذیه، SEX برای گرفتن توسط

مادر دیگر چهار نفر که ادعا کرد که هیچ راهی برای تغذیه خانواده اش نداشت، همچنین به خبرنگاران گفت که یک رهبر جامعه نه تنها به او کمک می کند، بلکه به او کمک می کند.

مادر مادر حمام کردن کودک خود را در یک سطل در یک اردوگاه برای بازماندگان آواره سیکلون ایده در بییره، موزامبیک، ماه گذشته. (AP Photo / Tsvangirayi Mukwazhi، پرونده)

مادر مادر حمام کردن کودک خود را در یک سطل در یک اردوگاه برای بازماندگان آواره سیکلون ایده در بییره، موزامبیک، ماه گذشته. (AP Photo / Tsvangirayi Mukwazhi، پرونده)

قربانی گفت: "او تنها یک کیلو لوبیا را به من داد. "وقتی شکایت کردم، او گفت:" فردا بیشتر خواهد شد. "

شش هفته قبل در آستانه برداشت، Cyclone Idai از طریق آنچه که قبلا یکی از فقیرترین کشورهای آفریقایی را به رسمیت شناخته بود، از میان برداشت و صدها نهاد بی خانمان را کنار گذاشت اما با گرسنگی مواجه شد.

HRW از دولت موزامبیک خواست تا تحقیقات خود را در مورد این موضوع انجام دهد و به درستی تحت تعقیب قرار دهد و "اقدامات لازم را برای پیشگیری از سوءاستفاده جنسی و سوء استفاده از قربانیان سیکلون انجام دهد و محیطی را ایجاد کند که زنان بتوانند از آنها سوءاستفاده کنند".

"دوا مامینگا، مدیر اداره امور آفریقای جنوبی، گفت که" کمک های اضطراری باید به صورت رایگان برای همه افرادی که نیاز دارند، ارائه شود و دولت و ارائه دهندگان کمک باید اطمینان حاصل کنند که توزیع کمک به عنوان فرصتی برای سوء استفاده مورد استفاده قرار نخواهد گرفت. "

نونهایی که به طور صریح با سوء استفاده از افراد زیر سن قانونی میتونن اسکندال کلیسای کاتولیک بشوند، کارشناسان می گویند

سازمان ملل متحد به ایدای که حدود 500 نفر را کشته است، به عنوان "یکی از مرگبارترین طوفان در رکورد در نیمکره جنوبی" اشاره کرده و ابراز امیدواری کرده است که کمک 342 میلیون دلاری به ارائه کمک به قربانیان سیکلون در موزامبیک و همسایگی زیمبابوه کمک کند. کمتر از یک چهارم بودجه بوده است.

اعتقاد بر این است که بیش از 1.85 میلیون نفر، بیشتر زنان و کودکان، نیاز فوری به کمک های انسان دوستانه دارند. بدنها از طریق سیلابها و خراب شدن با بسیاری از جاده ها خراب شده و غیر قابل دسترس و بیرون از کمربند بی سابقه باقی مانده است.

برای دریافت APP NEWS FOX، اینجا کلیک کنید

با این حال، تلاش های امدادرسانه ای که در حال حاضر انجام شده است ممکن است بدتر شود.

انتظار می رود که یک سیکلون دیگر، به نام کنت، در روز جمعه در شمال غربی موزامبیک قرار گیرد و منطقه دیگری از کشور را تهدید کند و کسی که چنین شرایط شدیدی را تجربه نکند.