محققان گفتند، آنها در ماه فوریه ماه گذشته در سفارت کره شمالی در مادرید در اسپانیا وارد شدند و کامپیوترها، درایوهای انگشت شست و یک تلفن همراه را که آنها را به FBI تحویل دادند، گرفتند.

اما به جای تشکر از آنها، وزارت دادگستری این جفت را جریمه می کند.

دو مخالف، 37 ساله آمریکایی دریایی کریستوفر آون و اظهار داشتند که آدریان هنگ، فعال حقوق بشر، عضو گروه مقاومت آزاد کوزن آزاد "چسون" یا "آزاد کره شمالی" هستند. آنها خواهان فروپاشی رژیم کیم جونگ یون هستند و خود را "دولت موقت چزون آزاد" می دانند. اما در حال حاضر، ایالات متحده در تلاش است تا دو نفر را به اتهامات اتهام در مادرید صادر کند.

ایالات متحده دریایی کریستوفر آن ممکن است به اتهامات عادلانه صادر شود.

ایالات متحده دریایی کریستوفر آن ممکن است به اتهامات عادلانه صادر شود.
(دولت موقت چزون آزاد)

گوردون چانگ، تحلیلگر آسیایی و نویسنده کتاب "از دست دادن کره جنوبی" می گوید: "ما نباید این افراد را به اسپانیا تحویل دهیم."

"اسپانیا هرگز نباید برای استرداد درخواست کرد، چرا که این" جنایات "، نقل قول نقل قول بدون نقل قول، در واقع سیاسی هستند."

آدریان هنگ، فعال حقوق بشر، که در اینجا در هائیتی دیده می شود، در بازداشت سفارت متهم شده است.

آدریان هنگ، فعال حقوق بشر، که در اینجا در هائیتی دیده می شود، در بازداشت سفارت متهم شده است.
(خانواده هنگ)

این گروه با رژیم مبارزه کرده است و به برخی از نقص های سطح بالا در کره شمالی کمک کرده است، از جمله پسر کیم جونگ نام نیمی از کیم، که ترور وی با گاز عصبی VX در سال 2017 در فرودگاه کوالالامپور به رژیم متهم شده است.

فاکس نیوز تصویری را به نمایش گذاشت که نشان می دهد یک فعال در حال از بین بردن پرتره های رسمی کیم جونگ یونگ و پدرش، کیم جونگ ایل، از دیوار سفارت است. پس از آن، فعالین، پرتره ها را بر روی زمین شکست دادند و شیشه را به صورت قطعه ای شکست دادند. این اقدام غیر قابل تصور در کره شمالی خواهد بود.

چانگ می گوید: "آنچه که آنها انجام داده اند، واقعا کار خداوند است، در طول مدت زمانی طولانی." "این گروه قادر به انجام برخی از اهداف بسیار مهم است که دولت ها مایل به انجام آن نیستند و نمی توانستند انجام دهند. همچنین می دانیم که این گروه از طرف سفارت کره شمالی در مادرید رانده شد و به آنها اجازه داد اف بی آی و این مهم است زیرا سفارتخانه های کره شمالی واقعا مراکز جرم و جنایت هستند. کره شمالی از طریق فعالیت های جنایتکارانه که در سفارتخانه ها متمرکز است، پول می گیرد. من اطمینان دارم که ما اطلاعات زیادی در مورد نحوه شسته شدن پول کره شمالی از طریق اروپا پیدا کردیم. به دلیل اطلاعاتی که این گروه به مقامات فدرال داده است. "

کریستوفر آون در فلوجه در عراق خدمت کرده است و هنگ از بنیانگذاران گروه Liberty در کره شمالی بوده و برای کار او در بشردوستانه توسط پرزیدنت اوباما که وی در کاخ سفید دیدار کرده بود، به رسمیت شناخته شده است.

اوون به عنوان یک نیروی دریایی در فلوجه عراق کار کرد.

اوون به عنوان یک نیروی دریایی در فلوجه عراق کار کرد.
(دولت موقت چزون آزاد)

شکایت جنایی از مقامات اسپانیایی می گوید که یک گروه از حدود ده نفر که به رهبری هنگ در 2 فوریه وارد سفارت شدند، به "همه پرسنل که در مأموریت دیپلماتیک بودند، حمله کردند، تا زمانی که آنها موفق به کاهش آنها نشدند و جسد و روابط را بر روی آنها آنها را محاصره کرده و کیسه ها را بر روی سر خود قرار دهید. "

ادعا می شود که پرسنل سفارت به «میله های آهن و آنچه که به عنوان اسلحه به نظر می آیند» مورد ضرب و شتم قرار گرفته و تهدید می شوند اما دیپلمات ارشد کره شمالی «به آنها گفت که وی کشور خود را خیانت نمی کند و نه نقص».

هنگ از کاخ سفید اوباما برای کارهای انساندوستانه به رسمیت شناخته شد.

هنگ از کاخ سفید اوباما برای کارهای انساندوستانه به رسمیت شناخته شد.
(خانواده هنگ)

اما وکلای هنگ، لی Wolosky، ادعا می کند که این گروه شکست خورده و تهدید به خشونت به عنوان کل بی معنی است. او می گوید که دوربین های امنیتی ویدئویی سفارت به طور واضح به اعضای آرام وارد ساختمان می شوند.

"ما معتقد نیستیم که وزارت دادگستری برای تحمیل حکم بر اساس شکایات کیفری کره شمالی و حساب های بسیار غیرقابل اعتماد شاهدان دولت کره شمالی مناسب است. شاهدان کره شمالی که ساعت ها در داخل سفارت با نمایندگان دولت موقت صرف می کنند یک انگیزه آشکار برای دروغ گفتن و حفظ این که آنها به شدت تحت فشار قرار گرفته اند، "او در بیانیه ای به فاکس نیوز گفت.

عن عضو گروه مقاومت آزاد کوزن آزاد چسون است، یا "آزاد کره شمالی".

عن عضو گروه مقاومت آزاد کوزن آزاد چسون است، یا "آزاد کره شمالی".
(دولت موقت چزون آزاد)

گوردون چانگ گفت که دولت ایالات متحده نباید بر اساس آنچه که او ادعا می کند ادعاهای متضاد از دیپلمات های کیم جونگ یون است، فعالان را تحت تعقیب قرار دهد. در حالی که او می گوید که اختلاف نظر در مورد آنچه در سفارت رخ داده است، "ما می دانیم که این گروه سعی در انجام برخی از چیزهای بسیار مهم است که به غرب کمک می کند، از جمله اسپانیا".

فاکس نیوز یک ویدیو از یک دوربین امنیتی در داخل یک اتاق کنفرانس سفارت مشاهده کرد که به نظر می رسد یک نشست دیپلمات کره شمالی با اعضای "آزاد کره شمالی" را نشان می دهد و آنها به آرامی صحبت می کنند و می خندند.

تست KIM JONG سازمان ملل متحد از راه اندازی چندین راکت

"همانطور که ما از ابتدا تاکید داشتیم، Free Joseon برای ورود به سفارت دعوت شد و هیچ" حمله "یا ورود مجبور نبود. حسابهای کره شمالی در حال حاضر با تصاویر CCTV منتشر شده توسط مقامات اسپانیا و شواهد دیگری مبنی بر اینکه Wolosky در بیانیه خود گفت: "ما درک می کنیم اکنون به Fox News ارائه شده است."

گوردون چانگ گفت: "آنها احتمالا دعوت شده بودند، این احتمالا یک کار در داخل بود." "کسی که در داخل بود، به نقص رسید، گزارش می دهد که این یک تلاش غلط بود تا یکی از دیپلمات های ارشد کره شمالی را به نقض برساند."

اون و دیگر فعالان خواستار فروپاشی رژیم کیم جونگ یانگ شده اند.

اون و دیگر فعالان خواستار فروپاشی رژیم کیم جونگ یانگ شده اند.
(دولت موقت چزون آزاد)

چانگ می گوید، اگر به کارکنان دیپلماتیک کیم اجازه فعال شدن به سفارت داده شود، در صورتی که به پیونگ یانگ برود، در آنجا به مدت چند ساعت صحبت می کرد، "این افراد بعد از شکنجه اعدام خواهند شد."

"کره شمالی در اروپا مشکلی ایجاد کرده است. اخیرا برخی از نقص های دیپلمات های ارشد را به حال خود رها کرده اند و بنابراین پیونگ یانگ مدت زیادی از این شبکه عصبی بوده است."

برای دریافت APP NEWS FOX، اینجا کلیک کنید

در همین حال، کریستوفر آون نشسته در سلول زندان در لس آنجلس در انتظار نتیجه درخواست استرداد اسپانیا، و Adrian هنگ باقی می ماند توسط مقامات فدرال می خواستم.

چانگ می گوید: "در مورد فعالیت های فعالان،" مردم کره شمالی امیدوارند که بتوانند راهی بهتر برای زندگی داشته باشند. "

فاکس نیوز بن اوونسکی در این گزارش کمک کرده است.