پس از آنکه کاندیدای اپوزیسیون برای شهردار استانبول روز یکشنبه یکشنبه برنده شد، وضعیت سیاسی تنگ زمانی ممکن است در ترکیه رخ دهد. حزب جمهوریخواه جمهوری رژیم جمهوری تایلند روز چهارشنبه را ترک کرد.

اکرم اماموگلو، 49 ساله، با ابراز تاسف از استمناء گفت: "ده ها هزار نفر از مردم که برای پیروزی خود به پیروزی پیوستند، پس از نتایج غیر رسمی اعلام کردند که اکثریت آراء را در انتخابات تکراری دقیق تماشا کردند که هفته های تنش سیاسی را به پایان رساندند .

کاندیدای حزب حاکم، بینهلی ییلدیریم، نخست وزیر سابق ترکیه، لحظاتی را پس از بازپرسی دریافت کرد و نشان داد که او به خوبی پس از امام غوغا، 54 درصد به 45 درصد می رسد.

اکرم اماموگلو، 49 ساله، با تشکر از شما، استانبول، به ده ها هزار نفر که برای پیروزی خود پیوسته اند، گفت: پس از نتایج غیر رسمی نشان داد که او اکثریت آراء را به دست آورد. (AP Photo / Lefteris Pitarakis)

اکرم اماموگلو، 49 ساله، با تشکر از شما، استانبول، به ده ها هزار نفر که برای پیروزی خود پیوسته اند، گفت: پس از نتایج غیر رسمی نشان داد که او اکثریت آراء را به دست آورد. (AP Photo / Lefteris Pitarakis)

Imamoglu رهبری خود را از انتخابات شهرداری ماه مارس صدها هزار رای داده است.

PETE BUTTIGIEG در حال حاضر با نام "همه چیز در زندگی"

تحلیلگران خاطر نشان کردند که رییس جمهور، که با رکود اقتصادی و بحران های بین المللی مواجه است، می تواند قدرت شهردار را محدود کند یا قدرت های امام غوغا را به روش های دیگر تضعیف کند.

لیسل هینتز، استاد روابط بین المللی در دانشگاه جانز هاپکینز SAIS، گفت که امام غوغا در مبارزه با تبعیض مقاومت کرد و با پیام مثبت پیروز شد.

هانتز گفت: اهمیت پیروزی او "نمیتواند پایین بیاید".

هانتز گفت: "ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا امام محلو به عنوان شهردار به هیچ وجه با دخالت در امور مالی و ایجاد اختلال در توانایی دفترش در ارائه خدمات و یا از بین بردن او تحت برخی از حقوقی قانونی دخالت نخواهد کرد.

اردوغان قبلا نخواسته با یکی از شهرداران اپوزیسیون ارتباط برقرار کند و گفت که حزب او 25 منطقه 39 استانبول را کنترل و اکثریت در مجلس شهرداری دارد. Imamoglu مجبور به کار با این مسئولان برای کنترل استانبول، و او قول داد تا این کار را یکشنبه.

Imamoglu در گفتگو با اردوغان گفت: "من آماده هستم با شما کار کنم" برای حل مشکلات استانبول.

رجب طیب اردوغان رییس جمهور ترکیه یکشنبه خود را انتخاب می کند. (AP Photo / Emrah Gurl)

رجب طیب اردوغان رییس جمهور ترکیه یکشنبه خود را انتخاب می کند. (AP Photo / Emrah Gurl)

اوزگر انلوحیزارکیکلی، مدیر اداره مارشال آلمان در آنکارا، استدلال کرد که احتمالا از دست دادن استانبول سبب گمانه زنی در تقسیمات درون حزب حاکم و حامیان آن خواهد شد.

وی گفت: "اکنون مشخص است که بخش قابل توجهی از رای دهندگان حزب کمونیست اکثریت از سیاست های AKP ناراضی است." "(مخالفت) یک خانه بود که متحد بود. خانه AKP به نظر می رسید که قبلا تقسیم شده بود. "

وی اظهار داشت که اردوغان در تابستان امسال با یک طوفان کامل مواجه است. اردوغان با متحدان غربی مخالف برنامه های ترکیه برای خرید سیستم دفاع موشکی روسی S-400 و چالش قبرس عضو اتحادیه اروپا در زمینه حقوق حفاری گاز است.

Imamoglu انتخاب ریاست جمهوری قبیله ای در 31 مارس به زودی برنده شد، اما حزب عدالت و توسعه اردوغان، AKP، رای دادگاه را به دلیل نقض بی عدالتی متهم کرد. او قبل از برگزاری 18 روز در جلسه هیئت انتخابات ترکیه پس از هفته ها بازنگری های جزئی را لغو کرد.

رأی منصفانه، در مورد کشور دموکراسی ترکیه، در داخل و خارج کشور، مورد توجه قرار گرفت و آیا حزب اردوغان هرگونه از دست دادن انتخابات را قبول می کند؟ AKP از سال 2002 تا کنون از ترکیه اداره کرده است.

"اماموگولو، صدای خود را پس از چندین هفته مبارزه، به هواداران گفت:" شما شهرت دموکراسی را در ترکیه حفظ کرده اید و تمام دنیا تماشا می کنند. "

طرفداران جبلیان "شهردار دوباره" شهردار دوباره! »دیگران از اتومبیل ها آویزان شدند، صدای زنگ زدن و تکان دادن پرچم های ترکیه قرمز و سفید.

پوتین، اردوغان در مسکو برای بحث در مورد آینده سوریه در کنار خروج نیروهای آمریکایی ملاقات می کندویدئو

اردوغان به شدت برای Yildirim در استانبول، مرکز تجاری و فرهنگی ترکیه مبارزه کرد، جایی که رئیس جمهور در سال 1994 فعالیت سیاسی خود را به عنوان شهردار آغاز کرد.

استانبول، شهر بیش از 15 میلیون نفر، سالانه میلیون ها گردشگر را به خود جلب کرده است. استانبول 31 درصد از تولید ناخالص داخلی ترکیه را در سال 2017 به خود اختصاص داده است.

AKP همچنین کنترل شهر پایتخت آنکارا را در انتخابات محلی ماه مارس ترکیه، که به عنوان کشور با تورم بالا و دو کاهش رتبه اعتباری در سال گذشته برگزار شد، از دست داد.

برای دریافت APP NEWS FOX، اینجا کلیک کنید

ملحقات اوژن گفت که او رای خود را به مخالفان تغییر داده است، زیرا نمی تواند هزینه های اولیه را تامین کند.

او گفت: "من قطعا هرگز رأی دادم." "اما من 62 ساله هستم و یک کیسه پیاز هزینه زیادی می کند. همه چیز وارد شده است و ما نمی توانیم آن را بپردازیم. "

اسوشیتد پرس به این گزارش کمک کرد.