یک شهر در هلند کودکان را از زمین بازی مدرسه ممنوع کرده است پس از اینکه همسایگان شکایت کردند که بازی شلوغ است.

به گفته بی بی سی، مقامات در نایمنگ، در نزدیکی مرز آلمان، حجم کودکان را در 88 دسی بل، که بیش از حد نویز قانونی 70 دسی بل در منطقه مسکونی، اندازه گیری شده است، اندازه گیری کرد. این مدرسه تا پایان ماه برای تطبیق با ممنوعیت یا جریمه ای از 10،000 یورو (11،250 دلار)

Janneke کلسن، مدیر دانشکده دبوت، گفت: "این یک موقعیت عجیب و غریب است و کاملا به کودکان بی عدالتی است."

بی بی سی گزارش داد کالسن به روزنامه ای که مدرسه سعی داشت با ساکنان محلی تلاش کند، اما با این وجود آنها به دولت محلی شکایت کرده اند. به گفته مرکز شنوایی و ارتباطات مستقر در نیویورک، 88 دسی بل حجم مشابهی به یک پردازنده غذایی، تراکتور یا گفت و گو می شود.

PATRONS OUTRAGED بیش از رستوران CALIFORNIA BANNING 'LOUD'

حداقل یکی از مقامات دولتی پشت این ممنوعیت ایستاده است. نوئل Vergunst از حزب سبز حزب چپ به دیگر اعضای شورا گفت: "این یک مسئله دشوار است،" استانداردهای نویز به طور قابل ملاحظه ای بیش از حد بود، بنابراین ما مجبور بودیم کاری انجام دهیم. "

بی بی سی گزارش داد که بسیاری دیگر از اعضای این مجلس اعتراض به ممنوعیت می کنند و تقاضا از شورا اجازه می دهد که بچه ها در زمین بازی باقی بمانند و ساکنین مناطق با حمایت از کودکان در معرض خطر قرار گیرند.

یکی دیگر از اعضای شورای محلی، نیک دگراف حزب VVD سمت راست، بارها و بارها در رسانه های اجتماعی علیه این ممنوعیت صحبت کرده و بر اهمیت بازی برای کودکان تاکید کرده است. بعضی از طرفداران بازگشایی زمین بازی شعار "لئونید نارنجی" را به جایی می رسانند، اشاره ای به آخرین امتیاز دوم تیم فوتبال زنان هلندی در جام جهانی می دهد.

برای دریافت APP NEWS FOX، اینجا کلیک کنید

به گزارش بی بی سی، این بحث ها از اعضای پارلمان هلند گرفته شده است که این مطلب را با اندرز ون انگلسوهن وزیر آموزش و پرورش مطرح کرده اند.

"شما در کنار یک میدان ورزشی زندگی می کنید که در آن کودکان از ورزش و ورزش لذت می برند و سپس شما شکایت می کنید علیه سر و صدا …" Rudmer Heerema، VVD MP در هفته گذشته گفت: "برای این باید یک راه حل پیدا شود. کودکان باید بتوانند ورزش کنند و حرکت کنند."

فاکس نیوز تایلر اولسون در این گزارش شرکت کرد.