اغلب من با رئیس جمهور ترامپ مخالف نیستم. اما به عنوان کسی که شاهد اقدامات وحشیانه ایران از درجهی اول است، اعتقاد دارم که تصمیم رییس جمهور برای تحمیل مجازات های مالی جدید علیه کشور در پاسخ به تهدید یک هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی، به اندازه کافی برای جلوگیری از ایران در کوتاه مدت نیست.

ایالات متحده تاکنون حدود 1000 تحریم جداگانه علیه ایران اعمال کرده است. شکی نیست که ایرانی ها از لحاظ اقتصادی فشرده می شوند و آخرین اقدامات آنها نشانه آن است که آنها احساس می کنند. هدف قرار دادن رهبر عالی آیت الله علی خامنه ای به طور مستقیم با تحریم ها احتمالا وضعیت را تشدید می کند و ایران را تهدید نظامی بیشتری می کند.

آخرین حمله به هواپیماهای بدون سرنشین ما به من نشان می دهد که سختگیران ایران معتقدند ما در حال جنگ با آنها هستیم. آنها سالها به طور مخفیانه در جنگ با ما بودند.

تعهدات ایالات متحده-ایران: دوره ای از رویدادهای کلیدی

سختگیران تا به امروز به اندازه کافی هوشمند بودند تا به طور مستقیم خواص U.S. را هدف قرار ندهند. به همین دلیل است که این اعتصاب ایران در هفته گذشته مانع نظارت بر ما شده است که چنین تغییری جدی در ارزیابی رهبری ایران و افزایش آن است که کاملا واضع مستقیم از نیروهای نظامی ما است.

با این وجود ما هیچ کاری نکردیم

با توجه به اینکه حتی یک حمله نظامی محدود، ما در نگاه رهبران ایران ضعیف نیستیم.

ترس من این است که به دلیل این ضعف درک شده، ما یک حمله دیگر ایران را در کوتاه مدت در برابر نیروهای ما خواهیم دید. ایرانی ها احساس غرور می کنند زیرا آنها با حمله خود به هواپیماهای بدون سرنشین خود را ربودند.

تصمیم Trump برای از بین بردن حملات هوایی و به جای آن تحریم ها را افزایش می دهد، رهبران ایران معتقدند ما آماده نیستیم که اقدام مناسب لازم برای دفاع از خودمان داشته باشیم.

اگر ما هیچ کاری نکردیم که ایران 130 میلیون دلار هواپیمای بدون سرنشین – که یکی از گران ترین در زرادخانه ما است – چه چیزی را برای جلوگیری از برخورد ایران با دیگر دارایی های ما در منطقه حتی نصف هزینه داشته باشد؟ اگر زمان دیگری اتفاق می افتد و ما یک حمله نظامی انجام نمی دهیم، ایران تا زمانی که به کار خود ادامه نمی دهد، همان مسیر را ادامه خواهد داد و زندگی روز افزون بی گناه را در معرض خطر قرار می دهد.

برای اینکه روشن باشد، این موضوع در مورد انجام انتقام نیست. این چیزی است که باید پیش از آن زمان برای جلوگیری از تروریسم ایران انجام شود. حمله نظامی آمریکا به ایران درباره توقف حملات آتی و مرگ آمریکایی است. رهبران ایران خون خود را در دست دارند و قصد ندارند در آینده به زودی متوقف شوند.

ایران هرگز برای اقداماتش پاسخگو نیست. من این را خیلی خوب می دانم؛ زیرا شخصا شاهد خشونت رژیم ایران بودم که سربازان آمریکایی به دلیل اقدامات ایران در مقابل من کشته شدند.

من تقریبا زندگی خودم را از دست دادم وقتی که ایرانیان آموزش دیده، مجهز و به رهبری یک گروه پروکسی برای تلاش و پایین آوردن یک ساختمان که سربازان دیگر و من در عراق زندگی می کردند، رها شد. یک مطالعه اخیر پنتاگون نشان داد که بیش از 600 سرباز آمریکایی در اثر اقدامات سپاه پاسداران ایران در سال های 2003 تا 2011 جان داده اند.

چه زمانی پایان خواهد یافت؟

در تلاش برای اطمینان از این که ایران به چه نحو عمل می کند، بسیاری از مردم به فرهنگ ایرانی توجه نمی کنند. این یک رژیم است که فقط مفاهیم قدرت و قدرت را درک می کند. برای مذاکره در حال حاضر تسلیم خواهد شد.

دولت ایران به جای تسلیم تحریم های ایالات متحده، مردم خود را به مرگ خود می فرستد. حتی این هفته، مجلس ایران نیز به طور جمعی به مرگ آمریکا اشاره کرد – یک شاخص واضح است که عملیات تهاجمی غیرممکن است.

آیا شما می توانید اعضای کنگره ما خود را به اندازه کافی روان پنداشته باشید تا بتوانید به کشور دیگری بروند؟

در حالی که یک اعتصاب نظامی محدود باعث آسیب بیشتر به ایران نسبت به حملات سایبری و افزایش تحریم های اقتصادی در کوتاه مدت خواهد شد، تنها چیزی که رژیم ایران را در بلند مدت متوقف می کند زمان است. حقیقت این است که ایران بالقوه است که بزرگترین متحد ما در خاورمیانه استراتژیک باشد.

با تقریبا 60 درصد جمعیت ایران زیر سن 30 سال، جوانان و اکثریت معتدل در ملت، تغییر می کنند. آنها می خواهند یک رابطه بهتر و کسب و کار با غرب داشته باشند. آنها اشتیاق به جنگ ندارند.

برای دریافت APP NEWS FOX، اینجا کلیک کنید

متأسفانه، اقدامات ایران به دلیل گروه کوچکی از سختگیران است که در محافظت از اصول انقلاب اسلامی سال 1979 خشمگین هستند. آنها تنها هنگامی که مردم خود کافی داشته باشند متوقف خواهند شد.

بهترین کاری که اکنون می توانیم انجام دهیم، شرایطی است که آرام کردن رژیم ایران و اجازه دادن به نسل جدید ایرانیان برای تصحیح اشتباهات گذشته است.

برای مطالعه بیشتر توسط برت ولیچویچ اینجا را کلیک کنید