اطلاعات تازه کشف شده نشان می دهد که گروه تروریستی فلسطینی حماس به علت کمبود منابع مالی از سوی رژیم ایران، برنامه های ریاضت اقتصادی خود را معرفی کرده است.

مقامات وزارت امور خارجه می گویند که اطلاعاتی که به طور انحصاری با فاکس نیوز به اشتراک گذاشته می شود، نشان دهنده کاهش منابع و نفوذ تهران در منطقه است و موجب کاهش در میان گروه های حمایت شده از سوی رژیم شده است.

ساخت ساختمان جدید ایران بر روی مرز سوریه است که می تواند آن را سلاح های سنگین، نفت، کارشناسان را بگوید

این امر در میان یک رژیم تحریم های شدید که توسط ایالات متحده به اجرا در می آید، این کشور را به رکود عرضه می کند و تورم 50 درصد است.

به دلیل کمبود بودجه از ایران، حماس مجبور شد برنامه های ریاضت اقتصادی را معرفی کند، در حالی که گروه های دیگر شبه نظامی شیعه ایران گفته اند که آنها باید منابع درآمد دیگری را پیدا کنند؛ چرا که ایران دیگر قادر به تامین بودجه نیست.

این همزمان با تماس های حزب الله با لبنان در رسانه های اجتماعی برای اهدا به بانک های خرچنگ. به نظر می رسد گروه حتی کودکان برای جذب مشارکت استفاده می کنند.

اطلاعات ایالات متحده همچنین نشان می دهد که رژیم دیکتاتور سوریه بشار اسد با توجه به تحریم های اخیر ایالات متحده، که ماهانه بین 1 تا 3 میلیون بشکه در روز به ایران تحویل داده می شود، با کمبود سوخت مواجه است.

پنتاگون قصد دارد تا در خلال تنش با ایران کمتر از 2000 نیرو را به خاورمیانه بفرستدویدئو

فرستادن هزاران تن دیگر به ماموریت خاورمیانه امید ایران در برابر خشونت و انزجار: GEN. JACK KEANE

بر اساس اطلاعات محرمانه، در داخل کشور، به عنوان خزانه داری ایران در حال مبارزه است، فرمان سایبری کشور نیز است.

همه این موارد در میان تنش های شدید میان ایالات متحده و ایران وجود دارد. دولت ترامپ در اوایل ماه جاری کشتی های جنگی و بمب افکن های اضافی را به خاورمیانه فرستاد تا از تهدیدات نامشخص برای منافع ایالات متحده برخوردار باشد.

علاوه بر این، همه کارکنان غیر ضروری ایالات متحده در سفارت و کنسولگری ایالات متحده در عراق دستور دادند که پس از یک دیدار شگفت انگیز از وزیر امور خارجه مایک پومپو، ترک شود.

ایالات متحده دارای قوای نظامی است، اما ایران براساس ضوابط و میلیت ها، اگر آنها در معرض اختلاف قرار گیرند

انتظار میرود پنتاگون نیز اعلام کرد که سفارشات جدید برای اعزام کمتر از 2،000 عضو اضافی خدمت به خاورمیانه برای تقویت امنیت نیروهای آمریکایی و متحدان منطقه در این منطقه، مقامات چندگانه وزارت دفاع به فاکس نیوز گفتند.

این رقم بسیار پایینتر از 5000 یا 10،000 سرباز اضافی شنیده شده است که گفته شده توسط پنتاگون مورد توجه قرار گرفته است. پاتریک شاناهن، وزیر دفاع، گفت که چنین گزارش هایی دقیق نیستند.

اینجا را کلیک کنید برای APP NEWS FOX

مقامات نظامی همچنین می خواهند یک موشک ضد موشکی Patriot، یک سیستم سلاح های دفاعی، یک کشتی جنگی یا زیردریایی به منطقه، هواپیماهای نظارت و شناسایی بیشتر و همچنین هواپیماهای جنگنده نیروی هوایی بالقوه را مستقر کنند.

فاکس نیوز Rich Edson و لوکاس تاملینسون در این گزارش شرکت کردند.