پلیس استرالیا به اتهام قتل یک مهاجم تایلندی به اتهام قتل یک مهاجم تایلندی به اتهام "ABC News"، که بدنش در کنار یک جاده در سیدنی استرالیا کشف شد، متهم کرد.

الکس دیون، 38 ساله، از سوی ایالات متحده به استرالیا تحت نظارت نگهبانان مسلح و به اتهام قتل "واکریا" ماریو "پتمن" در سال 2018 به قتل رسید.

ABC News می گوید یک راننده کامیون Body Phetmang را متوقف کرده است، پیچیده شده در پلاستیک و در ژوئن گذشته در محافظ تشک. کالبد شکافی حیرت انگیز نشان داد که او در انتهای دریافت بیش از 20 زخم به سرش بود که باعث شکستگی های جمجمه متعدد شد.

حداقل 2 در حال شلیک در نورپردازی استرالیا است

دیون در ماه سپتامبر یک حکم دستگیری صادر کرد در حالیکه او در حال حاضر در زندان برای پلیس خلع سلاح خشونت خانگی در سن دیگو بود.

Phetmang، 33 ساله، در 25 مه در یک ایستگاه بنزین در حومه سیدنی South Hurstville، زنده ماند. او یک کارگر سابق کافی شاپ و آبگرم بود که در ده سال گذشته در استرالیا زندگی می کرد، ABC News گزارش داد.

بر اساس حکم بازرسی، دیون پس از برگزاری یک کنفرانس خبری از مردم برای کمک به پرونده، به پلیس برگزیده شد و سعی کرد متهم را به قتل پوماانگ متهم کند، در حالی که می پذیرفت که کارت های اعتباری و تلفن همراه او را در شهر سن دیگو در اختیار دارد.

دیون، یک شهروند آمریکایی است که در روز 27 ماه مه استرالیا را ترک کرده است، کمی بیش از یک هفته قبل از پیدا کردن بدن و شناسایی آن.

استرالیا مخالفت با حبس تعطیلات را به عنوان حامیان ارتش در ماه مارس محکوم می کند

او به پلیس گفت پلی منگ را در ایستگاه بنزین ملاقات کرده است، اما متوقف شده است. پلیس می گوید که داستان با فیلم های نظارتی در منطقه منطبق نیست.

دیون از قید وثیقه رد شد و در روز دوشنبه ظاهر خواهد شد.