یک آبشار عظیم در روز دوشنبه در جزیره مالزی جزیره Penang به یک شهر در جزیره مالزیایی در پنانگ رسیده و باعث ویران شدن ده ها ساختمان شد. ساکنان مجذوب شده به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن تصاویری از ستون گردان قوی هوا حرکت کردند.

پس از بارش باران سنگین در ساحل Tanjung Tokong، واقع در ساحل شمال شرقی این جزیره، حدود نیم بعد از ظهر گزارش شد.

کانال نیوز آسیا گزارش داد که آبشار در حدود 5 دقیقه قبل از اینکه به طور خلاصه بر روی زمین حرکت کند و به 50 خانه آسیب برساند، دیده می شود.

2 کودک پس از انفجار گرد و غبار در خانه چینی در چین کشته شدند

پس از رفتن به سرزمین، بعضی از خانه ها سقف های خود را خراب کردند و چند درخت توسط آب پرتاب شدند. حتی با آسیب، یک سخنگوی دفاعی به خبرنگاران گفت که هیچ آسیب دیده گزارش نشده است.

حدود 5 دقیقه قبل از اینکه به طور خلاصه به زمین برسد، یک آبشار عظیم دیده می شد و در نزدیکی ساحل شهر مالزی، Tanjung Tokong، چرخید.

حدود 5 دقیقه قبل از اینکه به طور خلاصه به زمین برسد، یک آبشار عظیم دیده می شد و در نزدیکی ساحل شهر مالزی، Tanjung Tokong، چرخید.
(اریک د Smet از رویترز)

سخنگوی گفت، "ما در حال حاضر مشغول پاکسازی آوار از خانه های که توسط طوفان خراب شده است."

Resident Mohd Fareez عثمان به تنگه نیویورک گفته است که او مجبور شده است در یک ساختمان مجاور تحت پوشش قرار بگیرد و پس از مشخص شدن جریان آب در حال حرکت،

او گفت: "این بزرگ بود." من بیش از 20 سال در اینجا زندگی کرده ام و هرگز چنین رویدادی را قبلا ندیده ام. "

شبیه سازی شبیه ماهیان خاویاری در شمال شرقی، «تخریب خانه ها و وسایل نقلیه

ساکنان عکس و ویدیو را به فیس بوک و توییتر برای نشان دادن برخورد با ستون عظیم هوای چرخشی ارسال کردند.

طبق گفته Channel News Asia، ساکنین نونا خالد گفت: "صدای باد شدید بود و من بخشی از سقف منزلم را دیدم که باد از بین رفته بود." "در واقع خیلی ترسناک بود و برای اولین بار در 50 سالی که من اینجا باقی مانده بودم، برگزار شد."

طبق اداره ملی اقیانوسی و جوی، یک آبشار یک ستون "گرد و غبار" هوا و آب می باشد. آنها می توانند به دو دسته تقسیم شوند: آب و هوای آب و هوایی و آب و هوای تورنادیک.

آژانس یادداشت میگوید: "آبشارهای تورنادیک، گردبادی هایی هستند که بیش از آب تشکیل می دهند و یا از زمین به آب حرکت می کنند. آنها دارای ویژگی های مشابه به یک گردباد زمین هستند." "آنها با رعد و برق شدید همراه هستند و اغلب همراه با باد و دریا، گرگ بزرگ و رعد و برق مکرر خطرناک است."

آب و هوای آب و هوای منصفانه به طور کلی با رعد و برق همراه نیست و در "شرایط باد نور" شکل می گیرد، به طوری که آنها معمولا به اندازه کافی حرکت می کنند. "

اینجا را کلیک کنید برای APP NEWS FOX

به گفته NOAA، اگر یک آبشار در سرزمین خود حرکت کند، یک سرویس آب و هوایی یک هشدار تورناد صادر می کند، زیرا بعضی می توانند باعث "آسیب جدی و صدمه به مردم شوند".

به گفته آژانس، "به طور معمول، آب و هوای آب و هوای منصفانه به سرعت در حال رها شدن در هنگام فرود زمین است و به ندرت به داخل درون مرزی نفوذ می کند."